Wczytuję dane...

Piłki do skakania

Sklep mampo.pl to skarbnica nieskończonych pokładów dobrej zabawy dla Ciebie i Twojego dziecka. Witamy w kategorii piłki dziecięce, gdzie każde dziecko znajdzie coś do skakania, odbijania, jak i grania. Szeroki wybór piłek zapewnia nam współpraca z wieloma producentami. Większość piłek stanowią te do skakania, jednak wybór oczywiście nie kończy się wyłącznie na nich. Zapraszamy do własnoręcznego sprawdzenia tej niezwykłej kategorii, my zaś postaramy się pokrótce przedstawić najchętniej wybierane pozycje wśród naszych klientów. Oto one!

Czytaj dalej...

Bańkopiłka Wubble! + Elektryczna Pompka to jedna z najlepszych pozycji z kategorii piłki dziecięce. Zaskarbiła sobie sympatię niezliczonych rzeszy dzieci z całego świata. Ta ogromna bańkopiłka zmienia swój rozmiar i kolor w zależności od tego, jak bardzo zostanie napompowana - początkowa, głęboka zielona barwa ustępuje miejsca przeźroczystej w miarę dopompowywania. Świetny sposób na zobaczenie, gdzie zaczynają się granice jej pojemności - w ten sposób nie uszkodzimy jej w wyniku przepompowania. Według zapewnień producenta, jest to obecnie najbardziej wytrzymała piłka tego typu, możliwe jest nawet skakanie i leżenie na niej, bez obawy o pękniecie - rewelacyjne wieści! Wubble dostępna jest w różnych kolorach - zielonym, niebieskim, różowym oraz innych. Znana jest z reklam telewizyjnych - Twoje dzieci od razu krzykną z zachwytu widząc reklamowany przedmiot tego typu.

Pamiętajmy o piłce Wubble świecącej w ciemności! Pomarańczowy kolor rozświetl mroki nocy lepiej niż niejedna latarka, a dzieci będą za nią szaleć. 90 centymetrów maksymalnej średnic to techniczne maksimum dla tego typu przedmiotu - producent chwali się, że osiągną niemożliwe, a piłki dziecięce jeszcze nigdy nie były tak mocne, jak Wubble - sprawdź to już dziś, dzięki mampo.pl! Piłki Wubble występują u nas w zestawach z pompkami elektrycznymi lub bez nich, w zależności od tego czy posiadasz pompkę, czy też jeszcze nie. 

Piłki dziecięce to nie tylko wielkie, pojedyncze sztuki typu wspomnianych wyżej Wubble. To również małe kolorowe piłeczki, w sam raz do basenu czy do placów zabawa. Firma Intex przygotowała pudełko składające się ze 100 sztuk. Solidnie wykonane, piłki stanowić będą nieodzowny element podczas szalonych letnich zabaw w ogrodzie czy w pokoju. Są bardzo lekkie, wytrzymałe i od nowości sprzedawane w koszyczku, mogą być więc łatwo przenoszone z miejsca na miejsce - na przykład na plażę! 

Polecamy również inne piłki dziecięce - między innymi dyskopiłki czy klasyczne, do skakania.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.