Wczytuję dane...

Piórniki

Wśród najważniejszych dla ucznia szkolnych akcesoriów z pewnością znajdzie się piórnik. Jest to przedmiot niezbędny do przechowywania przyborów szkolnych takich jak ołówki, kredki, długopisy, pióra, klej i nożyczki i wiele innych. Pomaga dziecku porządkować miejsce pracy i nauki. W pojemnym piórniku dziecko będzie mogło przechowywać wszystko, czego potrzebuje w szkole. Warto zwrócić uwagę czy pomieści także przybory geometryczne, które wymagają więcej miejsca. Ponadto dobry piórnik powinien być wytrzymały, w końcu będzie nieustanie otwierany i zamykany oraz narażony na otarcia.

Czytaj dalej...

Piórniki szkolne dla dzieci i młodzieży dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych. Najmłodsi szczególnie chętnie będą korzystać z piórników z bohaterami z bajek, którzy kojarzą im się z zabawą, co może dodatkowo zachęcać do systematycznej nauki i dbania o przybory szkolne. Ważne, by dziecko mogło wybrać taki, jak najbardziej mu się podoba. Dzięki temu kształtuje swój gust i indywidualny styl. Szeroka oferta sprawia, że każdy może dobrać sobie produkt w pełni spełniający oczekiwania.

Jaki piórnik wybrać?

Piórniki są różne i dzięki temu możemy dobrać odpowiedni do wieku dziecka. 

Dla mniejszych dzieci dobrym wyborem będzie duży piórnik, mogący pomieścić wiele kolorowych pisaków, kredek, gumkę do mazania i wiele innych. Nigdy nie wiadomo co się dziecku przyda, a na tym etapie edukacyjnym wykonuje się więcej prac plastycznych. Warto rozważyć zakup takie, w którym przybory będą mogły być poukładane, dzięki temu dziecku łatwiej będzie znaleźć to, czego akurat potrzebuje.

Zawartość piórnika dla młodzieży różnie się od tego dziecięcego. Przede wszystkim mniej w nich przyborów plastycznych, a potrzebniejsze stają się przybory geometryczne i cyrkiel. Są także bardziej uniwersalne i dostępne wielu wariantach kolorystycznych. Różnorodność produktów sprawia, że zarówno chłopcy, jak i dziewczęta wybiorą produkt spełniający oczekiwania estetyczne.

Wśród modeli piórników szkolnych możemy wyróżnić piórniki:

- Jednokomorowe- przybory w nich są trzymane razem, nieposegregowane.

- Wielokomorowe- poszczególne przegrody mogą pomieścić różne przybory.

- Dwuklapowe (z wyposażeniem lub bez) - szczególnie polecane dla młodszych uczniów, dzięki możliwości poukładania przyborów wewnątrz piórnika.

- Typu saszetka (jedno lub dwu- lub trzykomorowa) - posiadają luźną formę, są bardziej miękkie, dostępne są także saszetki usztywniane.

- Trzypoziomowy- dzięki ergonomicznej formie i maksymalnemu wykorzystaniu przestrzeni pomieści bardzo wiele przyborów szkolnych, zwłaszcza tych dostępnych w większej ilości kolorów.

- Tuba- bardzo młodzieżowy typ piórnika, zwykle bardzo lekki, zajmuje mało miejsca w plecaku.

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.