Poduszki z haftem dla cioci i wujka

Poduszka z Twoim haftem do 3 słów Poduszka z Twoim haftem do 3 słów
Producent: MAMPO
Cena:

50,00 zł

szt.
zobacz więcej

Jak ważny jest sen?

Zajmuje co najmniej 1/3 naszego życia. Czasem śpimy lepiej, czasem gorzej. Wg naukowców na jakość snu wpływa wiele czynników takich jak, np.: temperatura pomieszczenia w którym śpimy, miękkość materaca, czy wyprofilowanie poduszki. Jednakże na komfort snu może mieć wpływ chociażby znajomość miejsca w którym śpimy, a nawet i fakt czy budzi ono naszą sympatię czy nie. 

Często bywa i tak, że budzimy się z przekonaniem, że nasz sen był genialny mimo, że spało się na podłodze w schronisku górskim. Dlaczego? Bo niezmiernie ważne jest to w jakim otoczeniu się budzimy. Dlaczego by nie stworzyć w domu tak przyjemnej a za razem bezpiecznej atmosfery? Jak ją zbudować?

Do tego celu niezbędna jest chęć dostrzeżenia faktu jak ważny jest wystrój pomieszczeń w jakich przebywamy. Świeczki, koce, narzuty na łóżko. To wszystko nadaje naszym pomieszczeniom konkretnego "smaku", sprawia, że czujemy się jak u siebie.

Często jednak pomijamy jeden istotny element, wymagając od niego jedynie funkcjonalności, a przecież znajduje się on w naszych sypialniach, salonach czy pokojach dziecięcych. Mowa to o poduszkach. Oczekuje się, że będą one jedynie odpowiednio miękkie lub (co niektóre) wyprofilowane. Zapomina się, że może ona stanowić znaczący element dekoracyjny i sprawić, że wnętrze stanie się przytulniejsze i pełne ciepła.

Ważnym elementem przy doborze poszewki jest nie tylko jej rozmiar czy kolor, ale i materiał z którego zostanie wykonana. Poszewka polarowa cechuje się nie tylko miękkością, ale daje też poczucie ciepła. Są one szczególnie polecane w pokojach dziecięcych gdzie pożądana jest ich miękkość oraz wrażenie emitowanego ciepła tak bardzo pożądany w sezonie zimowym. Czy jest coś przyjemniejszego niż niż zaśnięcie na poduszce miękkiej jak puch i ciepłej jak kot po całym dniu spędzonym na zaśnieżonym podwórku?

W przypadku sypialni, w których użytkownikami są posiadacze długich włosów bardziej poleca się poszewki bawełniane. W przeciwieństwie do tych wykonanych z polaru nie elektryzują one włosów co może znacząco przełożyć się na ich kondycję. Ze względu na łatwość czyszczenia poszewki bawełniane genialnie sprawdzą się również w salonach, a ich świąteczne aplikacje skutecznie wprowadzą ciepły nastrój. Dostępność wielu kolorów i wzorów pomoże wpasować się w aktualny wystrój pomieszczenia.

Dodatkowo aby uatrakcyjnić wygląd takiej poduszki mamy możliwość przygotowania zdobienia w postaci haftu na podstawie Państwa pomysłu lub jakiegoś uniwersalnego wzoru.  Poduszka wtedy stanie się idealnym prezentem na różne okazje albo też tą tzw. kropką nad "i" w nowo aranżowanym pokoju.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl