Znajdziemy tutaj poduszki polarowe z haftem

Cechą charakterystyczną jest ich kolorystyka która spełni oczekiwania każdego .  Taka poduszka ozdobiona haftem oprócz super walorów praktycznych (są bardzo miłe w dotyku i super mięciutkie) będzie świetnym prezentem na wiele różnych okoliczności. Oferowane kolory pozwolą dobrać poduszkę dla Pani dla Pana, dziewczyny czy chłopaka.  Fajnie się prezentuje np. czerwona lub kremowa poduszka na Walentynki dla Pani i szara lub czarna poduszka dla Pana.

Poduszki polarowe z haftem

Jak ważny jest sen?

Zajmuje co najmniej 1/3 naszego życia. Czasem śpimy lepiej, czasem gorzej. Wg naukowców na jakość snu wpływa wiele czynników takich jak, np.: temperatura pomieszczenia w którym śpimy, miękkość materaca, czy wyprofilowanie poduszki. Jednakże na komfort snu może mieć wpływ chociażby znajomość miejsca w którym śpimy, a nawet i fakt czy budzi ono naszą sympatię czy nie. 

Często bywa i tak, że budzimy się z przekonaniem, że nasz sen był genialny mimo, że spało się na podłodze w schronisku górskim. Dlaczego? Bo niezmiernie ważne jest to w jakim otoczeniu się budzimy. Dlaczego by nie stworzyć w domu tak przyjemnej a za razem bezpiecznej atmosfery? Jak ją zbudować?

Do tego celu niezbędna jest chęć dostrzeżenia faktu jak ważny jest wystrój pomieszczeń w jakich przebywamy. Świeczki, koce, narzuty na łóżko. To wszystko nadaje naszym pomieszczeniom konkretnego "smaku", sprawia, że czujemy się jak u siebie.

Często jednak pomijamy jeden istotny element, wymagając od niego jedynie funkcjonalności, a przecież znajduje się on w naszych sypialniach, salonach czy pokojach dziecięcych. Mowa to o poduszkach. Oczekuje się, że będą one jedynie odpowiednio miękkie lub (co niektóre) wyprofilowane. Zapomina się, że może ona stanowić znaczący element dekoracyjny i sprawić, że wnętrze stanie się przytulniejsze i pełne ciepła.

Ważnym elementem przy doborze poszewki jest nie tylko jej rozmiar czy kolor, ale i materiał z którego zostanie wykonana. Poszewka polarowa cechuje się nie tylko miękkością, ale daje też poczucie ciepła. Są one szczególnie polecane w pokojach dziecięcych gdzie pożądana jest ich miękkość oraz wrażenie emitowanego ciepła tak bardzo pożądany w sezonie zimowym. Czy jest coś przyjemniejszego niż niż zaśnięcie na poduszce miękkiej jak puch i ciepłej jak kot po całym dniu spędzonym na zaśnieżonym podwórku?

W przypadku sypialni, w których użytkownikami są posiadacze długich włosów bardziej poleca się poszewki bawełniane. W przeciwieństwie do tych wykonanych z polaru nie elektryzują one włosów co może znacząco przełożyć się na ich kondycję. Ze względu na łatwość czyszczenia poszewki bawełniane genialnie sprawdzą się również w salonach, a ich świąteczne aplikacje skutecznie wprowadzą ciepły nastrój. Dostępność wielu kolorów i wzorów pomoże wpasować się w aktualny wystrój pomieszczenia.

Dodatkowo aby uatrakcyjnić wygląd takiej poduszki mamy możliwość przygotowania zdobienia w postaci haftu na podstawie Państwa pomysłu lub jakiegoś uniwersalnego wzoru.  Poduszka wtedy stanie się idealnym prezentem na różne okazje albo też tą tzw. kropką nad "i" w nowo aranżowanym pokoju.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl