MAMPO Poczta
MAMPO Poczta

MAMPO Poczta ……ale nie kwiatowa

    Od samego początku prowadzona przez nas działalność kojarzyła nam się z pocztą kwiatową, która jest wspaniałym sposobem na wyrażenie swoich uczuć wobec bliskiej osoby. W dzisiejszych czasach, kiedy wiele osób mieszka daleko od rodziny i przyjaciół, wysyłanie kwiatów przez pocztę stało się popularnym sposobem na okazanie miłości, szacunku, czy wdzięczności.

   W naszej działalności kwiaty zmieniliśmy na produkty z dedykowanym haftem dla konkretnej osoby, na konkretną okoliczność. Czy to imieniny czy urodziny lub inna okazja wyhaftowanymi słowami na ręczniku, poduszce czy kocu jesteśmy w stanie przekazać życzenia, wyrazić uczucia do drugiej osoby czy też jakimś zabawnym hasłem rozweselić obdarowaną osobę. 

   Wysyłając taki prezent przez pocztę (kurierem), mamy wiele możliwości wyboru. Możemy wybrać produkt w różnych kolorach, użyć różnych kolorów  nici do haftu , wybrać kolor wstążki. Istnieje także możliwość stworzenia  zestawu produktów np. koc polarowy + poduszka polarowa, albo zestaw dwóch ręczników. Gotowy prezent można wysłać na różne okazje, takie jak urodziny, imieniny, czy rocznice.

   Jednym z głównych zalet zamówienia takiej wysyłki jest to, że możemy zaskoczyć naszych bliskich w najmniej oczekiwanym momencie. Bez względu na to, gdzie nasza rodzina czy przyjaciele się znajdują, możemy wysłać im zamówiony prezent  i sprawić, że poczują się wyjątkowo.

Zamawiając u nas  taki prezent nie musisz się  martwić się o to jak go zapakować. Dzięki naszemu zaangażowaniu w jak najlepszą obsługę możesz być pewny, że nasze paczki-prezenty ;-) dotrą do adresata w idealnym stanie i w pięknym opakowaniu.

MAMPO Poczta -  bo chyba tak od dzisiaj będziemy nazywać naszą usługę to także doskonały sposób na wyrażenie swojego uczucia bliskiej osobie. Wysyłając komuś spersonalizowany prezent możemy okazać naszą pamięć i sprawić dużo radości obdarowanej osobie.

Podsumowując, MAMPO Poczta to wspaniały sposób na wyrażenie swoich uczuć wobec bliskiej osoby. Dzięki temu, że możemy wysłać jedyny w swoim rodzaju prezent  z dowolnego miejsca na świecie.  Wysyłając za naszym pośrednictwem prezent  możesz wyrazić swoje uczucia w sposób piękny i niezapomniany.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl