Haft z rysunku, czemu nie
Haft z rysunku, czemu nie

Haft z rysunku ? 

Dlaczego nie, cały czas tworząc hafty, które prezentujemy m.in. na stronie sklepu mampo.pl czy też realizując pomysły naszych klientów zastanawiamy się czy są jakieś granice możliwości .

Nie każdy być może wie, albo po prostu się nad tym nie zastanawia ale metodą haftu komputerowego możemy "wyczarować" przeróżne wzory a ogranicza nas tutaj tylko wyobraźnia.

Ostatnio bardzo modne stało się personalizowanie odzieży: t-shirt-ów, bluz, szalików itp.... Zakup takiego produktu w sklepie wiąże się z ograniczeniem tego co znajdziemy na półce sklepowej.

W sytuacji gdy chcemy kupić coś wyjątkowego, coś co by określało nas, nasz nastrój, czy też chcemy zrobić wyjątkowy prezent -  taki konkrety dla osoby z określonym charakterem, nawykiem,

- prezent którego nie przewidzi żaden producent, bo tylko Ty masz go w głowie ...co wtedy? Wtedy trzeba go stworzyć samemu ;-)

Można tutaj wykorzystać możliwości jakie daje haft komputerowy. Maszyna haftująca dzięki możliwości tworzenia haftu z grafiki oraz szybkiej pracy jest w stanie przygotować wzory od bardzo prostych do wysoce skomplikowanych.  

Jak można wykorzystać maszynę haftującą do stworzenia prostego haftu.

Wystarczy narysować odręcznie prosty rysunek, zeskanować go do komputera i otrzymaną grafikę przerobić specjalnym programem do pliku który zobaczy hafciarka. Tym się na co dzień zajmujemy. 

Dlatego jeśli masz pomysł na stworzenie swojego produktu możesz do nas napisać, wysłać swoją grafikę a my ją przerzucimy w postaci haftu np.  na bluzę lub inny produkt który zaproponujesz. 

Wyindywidualizuj się z tłumu swoją kreatywnością.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl