Coś o nas
Coś o nas

Tak jak wszyscy tak i my ciągle poszukujemy nowości, fajnych rzeczy których jeszcze nikt nie ma, rzeczy które jak się zobaczy to chce się je mieć. Zawsze jak coś takiego zobaczymy u kogoś to taka myśl przychodzi....kurcze dlaczego tego nie wymyśliliśmy pierwsi - też tak masz ?.

Sklep MAMPO.PL prowadzimy już od 2017 roku, niby nie długo ale jednak już kawałek czasu. Wydarzyło się w tym czasie wiele dobrego - zrealizowaliśmy już wiele projektów, mnóstwo naszych Klientów obdarowało swoich bliskich naszymi produktami, otrzymaliśmy wiele miłych komentarzy które nas budowały i cały czas napędzają do dalszego działania. Ten czas to również trudne momenty spowodowane czynnikami nie zależnymi od nas ale wpływającymi na nasze działania, mowa tutaj choćby o pandemii, wojnie w Ukrainie. Wszystkie tego typu negatywne wydarzenia mają ogromny wpływ na życie. Każdy indywidualnie martwił się o swój los, firmy upadają, ludzie tracą pracę - teraz inflacja i wysokie ceny przerażają każdego - nas też. My, jako nieduża rodzinna firma mamy za każdym razem wiele obaw co będzie dalej ale cały czas wierzymy, że damy radę i poszukujemy nieustannie nowych pomysłów, inspiracji oraz jesteśmy wdzięczni, że pomimo tych wszystkich trudności nasze produkty cały czas są potrzebne Państwu .

Poszukujemy  nowych produktów, wzbogacamy naszą ofertę o kolory - jeśli ktoś nas obserwował od początku - naszymi dominującymi kolorami był niebieski i różowy - wystarczy spojrzeć na nasze logo :-).  Poszukujemy najlepszych tkanin z których szyjemy koce i poduszki. Cały czas tworzymy nowe projekty, doskonalimy nasz “warsztat” hafciarski. W trakcie trwania naszej działalności zainwestowaliśmy w dużą przemysłową hafciarkę - dzięki czemu w znaczący sposób usprawniliśmy pracę - fakt ten sprawił że nasze produkty szybciej trafiają do Państwa rąk. 

Tak, jesteśmy niedużą firmą ale z dużym zapałem do pracy, do tworzenia. To że nie jesteśmy wielką fabryką ma swoje ogromne zalety -  potrafimy dostrzec  potrzeby każdego, jesteśmy w stanie robić pojedyncze zamówienia - każdy Klient jest dla nas tak samo ważny. Dzięki takiemu podejściu możemy być elastyczni i otwarci na każdy nowy projekt. Nasza bezpośrednia relacja z Klientem daje nam dużo motywacji do dalszego działania - pozytywne opinie zawsze są dla nas paliwem napędzającym do dalszej jeszcze efektywniejszej pracy.  Projekty haftów które znajdują się na produktach MAMPO wynikają z potrzeb naszych Klientów - dlatego też tak cenimy sobie kontakt z Wami.

Co oferujemy ?.  Tak naprawdę przede wszystkim staramy się o uśmiech naszych Klientów :-) a tak konkretnie projektujemy i wykonujemy haft na tkaninach. Wchodząc do naszego sklepu można zobaczyć ozdobione haftem: ręczniki bawełniane, koce polarowe, grube koce akrylowe, ostatnio pojawiły się bluzy polarowe a już wkrótce będą dostępne również bluzy i spodnie dresowe oraz koszulki.

Wprowadzając nowy produkt do sklepu musimy go wcześniej sprawdzić pod względem jakości - wybieramy te najlepsze najlepsze.  A jak to robimy ? - ważnym a może  najważniejszym czynnikiem naszego wyboru jest przydatność danego produktu do haftu. Testujemy więc każdy nowo wprowadzany produkt do sklepu - wykonujemy próbne hafty,  osobiście używamy, pierzemy, używamy , pierzemy ….i jeśli sami się do produktu przekonamy wiemy że Klient też będzie zadowolony.

Nie jesteśmy fabryką ani dużą korporacją i to jest naszą zaletą. Ocenę naszej pracy otrzymujemy bardzo często tuż po otrzymaniu przez Klienta naszej przesyłki - to jest nasze odnawialne źródło energii ;-)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl