Wczytuję dane...

Plastelina, modelina, glina

Oferujemy szeroki wybór plastelin, modelin i glin, które są dostępne w najróżniejszych kolorach. Proponujemy produkty w mniejszych i w większych opakowaniach, dzięki czemu z łatwością można je dostosować do aktualnych potrzeb. Plastelina, modelina i glina doskonale sprawdzają się w wielu pracach plastycznych dziecka. Zapewniamy wysoką jakość produktów oraz atrakcyjne ceny.

Czytaj dalej...

Artykuły plastyczne dostosowane do potrzeb dziecka

Można u nas znaleźć plasteliny, modeliny i gliny, wyprodukowane z myślą o najmłodszych konsumentach. Poszczególne produkty wyróżniają się specyficzną konsystencją, którą z łatwością można ugniatać i formować w najróżniejsze kształty. Plasteliny są propozycją wielokrotnego użytku, można je przerabiać wiele razy. Oferujemy artykuły plastyczne przeznaczone dla najmłodszych dzieci, czego dowodem są produkty dla maluchów już od 3-ego roku życia. Nasz asortyment jest świetnym wyborem także dla starszych pociech. Można u nas kupić zarówno opakowania plasteliny w konkretnych kolorach, jak i komplety zawierające kawałki w różnych barwach. W wielu propozycjach dostępne są nie tylko podstawowe kolory, ale także rzadziej spotykane tonacje. Stawiamy na różnorodność, starając się sprostać oczekiwaniom każdego malucha. W poszczególnych zestawach plasteliny można znaleźć kawałki w kolorze złotym lub srebrnym, a na uwagę zasługują także komplety zawierające brokatowe artykuły kreatywne.

Plastelina bezpieczna dla dziecka

Oferujemy artykuły od renomowanych producentów, dzięki czemu jesteśmy przekonani, że udostępniamy asortyment wysokiej jakości. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na opakowania z plasteliną niebrudzącą rąk, która świetnie sprawdzi się przy wykonywaniu najróżniejszych prac plastycznych. Z jej pomocą z łatwością można zadbać o utrzymanie czystości – to doskonała propozycja do szkoły i do domu. Oferta obejmuje plasteliny bezpieczne dla środowiska, nietoksyczne. Wysoka jakość asortymentu odzwierciedla się także w jego wyglądzie – można u nas znaleźć artykuły kreatywne w intensywnych kolorach, które pomogą ożywić niejedną pracę plastyczną malucha.

Kreatywna zabawa dla najmłodszych

Dzięki naszym plastelinom, modelinom i glinom, dzieci mogą dać się ponieść własnej kreatywności. Produkty są sprzedawane w wygodnych opakowaniach, z których pociecha z łatwością może wyjąć odpowiedni kawałek masy do formowania. Z pomocą plasteliny dzieci mogą tworzyć własne figurki, ozdabiać karty okolicznościowe lub dekorować laurki dla najbliższych. Te kreatywne artykuły plastyczne gwarantują nieograniczone możliwości twórcze.

 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.