Wczytuję dane...

Plecaki

Wybór tornistra to bardzo ważna sprawa, bo przecież dziecko będzie z nim paradowało przez cały rok szkolny. Warto więc, kupując plecak, zasięgnąć opinii małego miłośnika najnowszych trendów i dobrać torbę zgodną z jego oczekiwaniami, oraz zainteresowaniami. Posiadamy plecaki szkolne dla każdego, w różnych kolorach i wzorach. Od spokojnych, pastelowych deseni, po typowo chłopięce, wyraziste wzory.

Czytaj dalej...

Nieśmiertelne kropki, gwiazdki, ciapki

Takie plecaki rządzą już od dobrych kilku sezonów, właściwie od zawsze, bo przecież grochy to najbardziej powszechny i popularny motyw, nie tylko na odzieży. Tornistry w figury geometryczne są też najbardziej uniwersalne i, chociaż zazwyczaj wybierają je dziewczynki, to jednak również żaden chłopiec nie powstydziłby się takiej torby na podręczniki. Jeśli twoje dziecko jest małym tradycjonalistą i zwykle wybiera stonowane formy, to rozwiązanie będzie dla niego odpowiednie.

Motywy zwierzęce

Równie popularne są plecaki w pieski, małpki, czy flamingi, które, wbrew obiegowym opiniom, nie zdobią wyłącznie tornistrów przedszkolaków, ale także chętnie wybierają je dużo starsze pociechy, ponieważ takie plecaki zawsze prezentują się sympatycznie. Są wprost stworzone dla uczniów, będących amatorami fauny.

Samochody i kluby piłkarskie

Chłopcy w wieku szkolnym zazwyczaj kochają motoryzację oraz piłkę nożną. Teraz twoje dziecko może mieć plecak z emblematem szybkiego samochodu lub z ulubioną drużyną piłkarską. Taki tornister już nie tylko spełnia swoją podstawową funkcję, jaką jest przechowywanie przyborów szkolnych, ale także staje się narzędziem manifestowania przez dziecko swojej pasji. Dla młodych ludzi wyrażenie siebie poprzez strój oraz dodatki jest przecież niezwykle istotne.

Trwałość i precyzja wykonania

Wszystkie nasze plecaki powstały z najwyższej jakości surowców, co oznacza, że świetnie sprawdzą się w długotrwałej i wymagającej eksploatacji. Tornistry są odpowiednio przestronne, a ich noszenie nie obciąża pleców ucznia, lecz wiąże się z komfortem i wygodą.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.