Wczytuję dane...

Pociągi i kolejki

Pociągi dla dzieci to od wielu lat najchętniej wybierane zabawki. Mampo.pl to miejsce, gdzie znajdziesz właśnie takie kolejki dla dzieci, tramwaje czy gotowe zestawy torów. Gdy najdzie Cię ochota, kupisz nawet pociąg elektryczny dla dzieci, o własnej sile napędowej, umożliwiającej poruszanie się ze sporą szybkością. Ogromny wybór i popularność to główne powody, dla których pociągi dla dzieci wybierane są także przez osoby starsze. 

Czytaj dalej...

Przykładów nie trzeba szukać długo. Kolejki dla dzieci firmy Wader to jedne z takich przedmiotów, które łączą młodszych i starszych. Pod nazwą Wader 51701 Kolejka Kid Cars 3,1m znaleźć można zestaw, składający się z torów i dwóch pojazdów Kid Cars, wraz z towarzyszącymi im naklejkami. Całkowita długość produktu wynosi aż 3,1m, wystarcza więc na mnóstwo zabawy. Dodatkowa kompatybilność z innymi zabawkami z serii Kid Cars Series i Friends On The Move sprawia, że można w ten sposób stworzyć naprawdę sporą kolekcję. 

Pociąg elektryczny dla dzieci Pendolino Bullet Train zasilany jest na baterie typu paluszki. To następna z propozycji przygotowanych przez sklep Mampo, tym razem skupiająca się na bardzo szybkich pociągach najnowszej generacji. W edycji produkowanej przez firmę Dromader jesteśmy w stanie dodatkowo oświetlać nasz tor wbudowanymi w pociąg światłami, a także słuchać wydawanych przezeń dźwięków. Liczba możliwych kombinacji kształtu i przebiegu torów  jest niemal nieskończona, a ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia. Skala 1:108 to optymalny rozmiar - nie za mały, nie za duży. 

Jeżdżący tramwaj światło i dźwięk to kolejne pociągi dla dzieci skonstruowane w celu zapewnienia naszym pociechom najlepszej zabawy, nie nadwyrężając przy tym naszego domowego budżetu. Cztery guziki - dwa trójkąty, kwadrat oraz kółko - aktywują różne funkcje. Są to, między innymi, sygnał przyjazdu na peron, zaświecenie świateł w przedziałach, czy odtworzenie wesołej muzyki, wpadającej w ucho i nawiązującej do kreskówek znanych z telewizji. Tego typu pociąg elektryczny dla dzieci sprawi, że odnajdą one w sobie pasję do techniki. Kto wie, może zaprocentuje ona na poczet przyszłego wykształcenia i lukratywnego zawodu? Nie od dziś bowiem wiadomo, że kolejki dla dzieci to dopiero przedsionek do prawdziwej pasji, której bez opamiętania oddają się zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. 

Ostatnia propozycja to pociąg z serii Stacyjkowo. Dużych rozmiarów pociąg Wilson reaguje na inne pociągi z tej samej serii, wszystko dzięki nadajnikom na podczerwień. Można do niego dołączyć także inne elementy.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.