Wczytuję dane...

Przygodowe

Świat niesamowitych przygód jest na wyciągnięcie ręki malucha! Pokaż mu rzeczywistość, o jakiej nie miał pojęcia i zaskocz historiami ulubionych bohaterów. Przygotowane książki dla dzieci to bogate ilustracje i strony nasycone treściami interesującymi dla pociechy. Prezentujemy klasyczne przygody bohaterów, znanych z wierszy Juliana Tuwima i wielu innych autorów, którzy przez lata inspirowali dzieci i dorosłych. Nasz zbiór to fantastyczne historie opisane w książkach o atrakcyjnych cenach.

Pokaż dziecku świat bajek przygodowych

Czytaj dalej...

     Podczas kompletowania oferty na uwadze mieliśmy zróżnicowane zainteresowania maluchów. Właśnie dlatego prezentowane zbiory wierszy i bajek przygodowych dotyczą dziesiątek historii, mających zaciekawić nawet najbardziej wymagające dziecko. Książki przygotowane są z myślą o najmłodszych, stąd wyraźnie nadrukowane wyrazy przeplatają się z kolorowymi ilustracjami. Twarde okładki wybranych książek to idealna propozycja szczególnie dla najmłodszych dzieci, które nawet podczas wspólnego czytania chętnie zaginają strony lub wykonują na nich własne rysunki. Historie umieszczone w książkach przygodowych z naszej oferty mają pobudzać wyobraźnię dziecka i kształtować w nim dobre wzorce zachowań. 

Wybieraj wśród dostępnych autorów

     Mając na uwadze duży dostęp do popularnych autorów książek dla dzieci stworzyliśmy specjalną ofertę klasycznych wierszy i bajek, które dawniej czytane były w domach. Właśnie dlatego wśród książek przygodowych znaleźć można specjalne wydania wierzy Juliana Tuwima z bogato zdobioną, twarda okładką i interesującymi dla dziecka ilustracjami. Dzięki temu rodzice mają możliwość pokazać maluchowi historie swojego dzieciństwa i zainteresować ich choćby najpopularniejszą "Lokomotywą". W trosce o upowszechnienie czytelnictwa wśród najmłodszych ceny w naszym asortymencie są niskie, a dodatkowo wydrukowane książki przygodowe pomagać mogą także w nauce czytania pociech. Wszystko za sprawą egzemplarzy książek przygotowanych z myślą o potrzebach najmłodszych czytelników. 

     Pomóż dziecku w prawidłowym rozwoju już od najmłodszych lat. Wspomagaj jego edukacje i kształtuj poprawne wzorce zachowań, dzięki wspólnemu spędzaniu czasu przy lekturach interesujących bajek. Wybieraj wśród przygotowanych przez nas książek przygodowych i razem z dzieckiem na nowo odkrywaj historie ulubionych bohaterów. Pomożemy Ci zaznajomić pociechę zarówno z tradycyjnymi zbiorami wierszy, jak i nowymi wydaniami książek przygodowych rekomendowanych przez najlepszych specjalistów. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.