Ręczniki z haftem

wybierz z propozycji poniżej albo zaproponuj swój własny projekt

napisz do nas: shop@mampo.pl

 

Ręczniki z haftem

Ręcznik z Twoim haftem do 3 słów Ręcznik z Twoim haftem do 3 słów
Producent: MAMPO
Cena:

50,00 zł

szt.
zobacz więcej
Ręcznik Super Mama na Dzień Matki Ręcznik Super Mama na Dzień Matki
Producent: MAMPO
Cena:

42,90 zł

szt.
zobacz więcej
Ręcznik  Mama na Dzień Matki Ręcznik Mama na Dzień Matki
Producent: MAMPO
Cena:

42,90 zł

szt.
zobacz więcej
Ręcznik Super Tata na Dzień Ojca Ręcznik Super Tata na Dzień Ojca
Producent: MAMPO
Cena:

42,90 zł

szt.
zobacz więcej

Kategorię "Ręczniki z haftem" cały czas poszerzamy o nowe wzory, znajdą tutaj Państwo pomysły na świetne prezenty na wszelkiego rodzaju okoliczności zaczynając od Dnia Babci i Dziadka, Walentynek , Dnia Kobiet, Dnia Matki i Ojca, Dnia Dziecka, Dnia Chłopaka, Dnia Nauczyciela , Świąt, urodzin imienin czy też z okazji Ślubu, zdanego egzaminu lub innych okoliczności.

Ręczniki z haftem są w naszym sklepie produktem który w pierwszej kolejności znalazł się w ofercie. Przeszliśmy długą drogę zanim znaleźliśmy ręcznik który będzie spełniał wszystkie oczekiwania naszych Klientów.

Głównymi cechami charakteryzującymi nasze ręczniki jest ich skład - 100 % Bawełna. Ta cecha powoduje, że ręczniki charakteryzują się bardzo dużą chłonnością oraz miękkością - czyli najbardziej pożądane cechy. 

Kolejną cechą jest bogata kolorystyka oferowanych ręczników- jednym słowem każdy znajdzie coś dla siebie. Cały czas poszerzamy paletę barw, jednak te które są oferowane na sklepie dobrane są wg upodobań naszych Klientów.

Bardzo ważną cechą na którą zwracaliśmy uwagę przy ich wyborze jest jakość - teraz,  już po kilkuletniej sprzedaży obecnie oferowanych ręczników możemy z pełna odpowiedzialnością powiedzieć że są to jedne z najlepszych jakościowo ręczników oferowanych na rynku Polskim. Ręczniki produkowane są w Polsce. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl