Wczytuję dane...

16 cali

Rowerki 16 cali zostały stworzone z myślą o najmłodszych, którzy chcieliby nauczyć się jeździć na rowerze. Są idealnym wyborem dla dzieci od 3 lat wzwyż. Zabezpieczeniem są boczne kółka, które pomagają zachować równowagę maluchowi, jeśli jeszcze nie nabył takiej umiejętności. Chroni również przed przewróceniem się. Rower 16 cali posiada ramę, dzięki której zsiadanie i wsiadanie nie sprawia większego problemu i jest dużo łatwiejsze.

Czytaj dalej...

Rowerki 16 cali zostały wyposażone w dobre i zapewniające maksymalne bezpieczeństwo hamulce. Ponadto rowerek 16 cali ma regulowane siodełko, które można dostosować do wzrostu dziecka. Pomogą przełamać maluchowi pewną barierę, zanim nauczy się jeździć bez dodatkowych kółek bocznych. Jeśli zdecydujemy się na rowerek 16 cali, ważne, aby zwrócić uwagę na wagę dziecka i tę dedykowaną w opisie.

Rowerki 16 cali mają podane wymiary i można zobrazować sobie jego rozmiar. Każde dziecko powinno być pod opieką dorosłego podczas jazdy. Zalecane jest również używanie sprzętu ochronnego. Zanim Twój maluch wsiądzie na rower 16 cali, sprawdź, czy wszystkie części są dobrze skręcone i stabilne. Jeśli dziecko nauczy się jeździć na rowerze, istnieje możliwość odkręcenia kół bocznych. Mimo wszystko brak pewnych umiejętności koordynacji ruchowej może grozić upadkiem i obrażeniami, dlatego tak ważne jest noszenie kasku i ochraniaczy na ręce i nogi. Bezpieczeństwo zwiększają części, które zostały wykorzystane z lekkiego, ale wytrzymałego aluminium. Początki nauki jazdy na rowerze mogą być ciężkie, ale kto z nas uczył się jeździć na rowerze i nie pamięta, jak to jest?

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.