Wczytuję dane...

Smart Games

Smart Games w sklepie MAMPO to wspaniałe gry logiczne, rozwijające intelekt, zmysł planowania i gospodarowania zasobami. Gry dla najmłodszych powinny cechować się najwyższą jakością wykonania oraz prostotą zasad. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, toteż w MAMPO znajdziesz wyłącznie gry logiczne - Smart Games - renomowanych, znanych producentów, łatwe i szybkie w opanowaniu, a jednocześnie wciągające na długie godziny! Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty jakości i i certyfikaty bezpieczeństwa CE.

Czytaj dalej... Gry Smart Games, a więc gry logiczne, to wspaniały sposób na spędzenie czasu w gronie rodzinnym lub wśród przyjaciół. Taka rozrywka świetnie sprawdzi się podczas czekania w korku, tudzież na dworcowej poczekalni, kiedy spóźnia się nasz pociąg na wymarzone wakacje. Są tak małe, że bez żadnego problemu jesteśmy w stanie zabrać je nawet w najmniejszych plecakach, umieszczając je pomiędzy podręcznikami.

GRA LOGICZNA SMART GAMES MAGNETYCZNE KACZUSZKI to doskonały przykład takich gier. Rozwija IQ, przyczyniając się w wymierny sposób do naszej przyszłości. Poprawia zmysły wzrokowe, a także zdolności strategiczne. Tytułowe KACZUSZKI składają się z trzech rodzin sympatycznych kaczek, przed którymi staje 48 zadań do wykonania. Każde o innym poziomie trudności, więc pewne jest, że nie będziemy się nudzić. Z pomocą przychodzą nam wskazówki, ułatwiające ukończenie zadań w przewidziany przez twórców sposób. Gra Magnetyczne Kaczuszki działa bardzo pobudzająco na nasz mózg, dzięki czemu czysta frajda przekłada się na cenne korzyści!

GRA LOGICZNA PIRACI HIDE&SEEK SMART GAMES to z kolei prawdziwa gratka dla fanów piratów z Karaibów i pełnego ryzyka życia korsarskich awanturników. Gra Hide&Seek Piraci polega na układaniu na planszy czterech elementów we właściwy sposób tak, aby pasowały do aktualnie wykonywanego zadania - a zadań tych jest aż 48, każde o innym poziomie trudności. Każde zadanie polega również na odpowiednim wybraniu statków, aby pasowały do obranej misji, dzięki czemu nasze pirackie wojaże wprost zaroją się od świeżo zdobytego złota z hiszpańskich galeonów.

Polecamy również GRA LOGICZNA SMART GAMES PARADA PINGWINÓW MAGNETYCZNA, rozbudowaną grę logiczną, której głównymi bohaterami są przesympatyczne pingwiny. Innym świetnym wyborem będzie z pewnością GRA LOGICZNA IQ PUZZLER PRO SMART GAMES, szczególnie ze względu na niezwykłą poręczność. IQ Puzzler jest mała i z łatwością zmieści się w każdym plecaku szkolnym, zapewniając frajdę zarówno nam, jak i naszym kolegom!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.