Wczytuję dane...

Śniadaniówka, bidony

Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, a nasze dzieci, które znajdują się w fazie intensywnego wzrostu powinny zjadać także drugie śniadania. Dlatego też przygotowaliśmy cały szereg wygodnych bidonów i pojemników śniadaniowych, które uczniowie mogą zabrać do szkoły, by codziennie zjadać regularne, odpowiednio zbilansowane posiłki, które dają energię do aktywności fizycznej oraz łatwiejszego przyswajania wiedzy przekazywanej podczas lekcji. Wbrew nazwie śniadaniówki mogą posłużyć także do przechowywania dań obiadowych i wszelkiego rodzaju przekąsek, zwłaszcza, gdy dziecko zostaje w szkole dłużej na zajęciach pozalekcyjnych i nie ma możliwości zjeść obiadu w domu. Pojemniki będą również doskonałe na sałatki, czy owoce.

Czytaj dalej...

Bidony na napoje

Polecamy dostępne w naszej ofercie bidony do szkoły, które pozwalają łatwo transportować herbatę, wodę lub soki. Zamknięcia pojemników są wyjątkowo szczelne, co zapobiega wylewaniu się cieczy do plecaka. Bidony posiadają także praktyczne, odpowiednio wyprofilowane ustniki, dzięki którym picie jest jeszcze wygodniejsze.

Funkcjonalne śniadaniówki

Popularne śniadaniówki do szkoły to opakowania, które pozwalają zachować świeżość kanapek oraz posiłków, nawet po kilku godzinach przechowywania. Pudełka są lekkie i pakowne, lecz jednocześnie same w sobie nie zajmują zbyt wiele miejsca w tornistrze. To rozwiązanie zapobiegające np. pognieceniu się kanapek oraz innych produktów pieczołowicie przygotowywanych w domu. Śniadaniówki są świetną opcją także na wycieczki szkolne, czy różnego rodzaju wyjazdy.

Przechowywanie żywności i napojów w optymalnych warunkach

Ładnie podane, lepiej smakuje. To prawda stara jak świat. Jedzenie zamknięte w naszych pojemnikach śniadaniowych zawsze prezentuje się świeżo i estetycznie, co z pewnością pobudzi apetyt twojego malucha. Pojemniki oraz bidony są wytrzymałe i odporne, zarówno na uszkodzenia mechaniczne, jak i na skrajne temperatury. Wykonano je z bezpiecznych i trwałych materiałów. Dostępne są w rozmaitych kolorach i wzorach. Często wykorzystujemy również motywy popularne wśród dzieci i młodzieży. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą produktów śniadaniowych.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.