Wczytuję dane...

spin master

Sklep internetowy Mampo to miejsce, gdzie znajdziesz magiczne przedmioty i zabawki dla Twojego dziecka i... Ciebie! Niejednokrotnie usłyszeliśmy poruszające historie, w których dorośli bawili się na równi z dziećmi, radując się ze świetnych zestawów. W Mampo liczy się uśmiech na ustach naszych klientów. To jeden z powodów, dlaczego oferujemy wyłącznie najwyższej klasy zabawki. Producentem takich świetnych przedmiotów jest firma Spin Master. Istniejąca na rynku od 1994, od lat wpisuje się w krajobraz produktów bezkompromisowej, najwyższej klasy. Poniżej kilka najchętniej kupowanych pozycji tej kanadyjskiej marki.

Czytaj dalej...

Spin Master słynie przede wszystkim z kinetycznego piasku. Pod tą dość tajemniczą nazwą kryje się specjalny typ piasku, niewrażliwy na działanie światła (nie wysusza się), zdolnego łączyć się w wyrafinowane formy z podziwu godną łatwością. Piasek stworzony przed Spin Master składa się w 98% z piasku plażowego, jednak czynnikiem go wyróżniającym jest poczucie permanentnej wilgoci - piasek zachowuje się jak mokry, faktycznie jest jednak suchy. Ułatwia to tworzenie figur przy zachowaniu higieny. Piasek kupimy w różnych rozmiarach - waga waha się od niecałego kilograma do ponad 1 kg. Kinetyczny piasek dostępny jest także w jaskrawym, neonowym kolorze (na przykład niebieskim czy różowym), sprawiając, że tworzenie skomplikowanych figur jeszcze nigdy nie zapewniało tyle frajdy! Piasek kinetyczny przepływa przez palce niczym woda, wciąż jest jednak suchy. Jego niepowtarzalne możliwości zdobyły uznanie i rozgłos na całym świecie, interesując nie tylko dzieci, lecz również i dorosłych. W ten sposób piasek został w pewien sposób zbliżony swoimi właściwościami fizycznymi do modeliny - przy jednoczesnym zachowaniu zalet piasku oraz braku wad modeliny / plasteliny. Rewelacja!

Dla osób pragnących spróbować czegoś jeszcze innego niż powyższe substancje polecamy piankę kinetyczną, również wytwarzaną w firmie Spin Master. Piankę charakteryzują niezwykłe właściwości, znacznie przewyższające elastycznością plastelinę. Świetnie sprawdzi się do oklejania przedmiotów, a także tworzenia z niej indywidualnych form. 

Firma Spin Master, której produkty zakupisz na stronie mampo.pl, produkuje także zabawki na licencji znanych, międzynarodowych marek. Doskonałym przykładem niech będzie winylowy zestaw Angry Birds Nokaut, umożliwiający prawdziwą zabawę w stylu Angry Birds, a więc trafianie szalonymi ptakami w klocki. Zarówno jedne, jak i drugie znajdziemy w Vinylowym Zestawie Angry Nokaut. 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów