Wczytuję dane...

Sprzęt optyczny

Twoje dziecko uwielbia naukę i interesuje się światem natury? To ważne, żeby wspierać je w tym, co kocha. Żeby Twoja pociecha mogła z powodzeniem poszerzać swoją wiedzę, potrzebuje do tego specjalnych narzędzi, które znajdziecie w tej kategorii. Sprzęt optyczny przyda się każdemu małemu naukowcowi!

Czytaj dalej...

Jeżeli Twoje dziecko wybiera się na wycieczkę w góry, nad morze – po prostu – na łono natury, będzie potrzebowało sprzętu, który sprawi, że wyjazd będzie jeszcze bardziej atrakcyjny. Żeby móc w pełni podziwiać widoki, trzeba je wpierw zobaczyć, a jaki jest lepszy sposób, niż dobra lornetka, za pomocą której można dostrzec każdy szczegół otaczającego świata? Warto też mieć ze sobą kompas, dzięki któremu nie zgubi się drogi. Liczne szkoły organizują tzw. marsze na orientację, podczas których kompas jest rzeczą niezbędną. Twoje dziecko będzie mieć wielką frajdę z używania tych narzędzi i poczuje się niczym agent od zadań specjalnych!

Sprzęt optyczny przyda się również, kiedy Twoja pociecha lubi oglądać mikroorganizmy. Te małe, poruszające się robaczki po szkle będą widoczne tylko wtedy, kiedy użyje się do obserwacji mikroskopu. Młody geniusz, posiadając sprzęt optyczny, będzie mógł z powodzeniem prowadzić swoje ciekawe badania!

Jeżeli Twoje dziecko dużo myśli o obrotach sfer niebieskich, lubi patrzeć w gwiazdy i interesuje się astronomią, koniecznym narzędziem potrzebnym do obserwacji będzie teleskop zwierciadlany lub teleskop refrakcyjny. Czym się różnią? Jeżeli malec chce oglądać planety, czyli jasne obiekty, takie jak Mars, Saturn, ewentualnie księżyc – teleskop refrakcyjny sprawdzi się idealnie. Dla obserwatora, który interesuje się słabszymi obiektami, takimi jak mgławice, galaktyki – dobrym wyborem będzie teleskop zwierciadlany.

A jaki sprzęt optyczny przyda się Twojemu dziecku? Lornetka, teleskop zwierciadlany, teleskop refrakcyjny, a może aparat fotograficzny, czy okulary powiększające? Na pewno znajdziesz tutaj to, czego mały naukowiec akurat potrzebuje do swoich badań!

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.

Prezent

na

DZIEŃ MATKI

kliknij

Do ogrodu