Wczytuję dane...

Świnka Peppa

Mamo, mamo! Włącz mi Świnkę Peppę! To często pierwsze zdanie, jakie wypowiada przedszkolak po powrocie do domu. Dlaczego? Bo dzieciaki uwielbiają ten serial animowany. I nic dziwnego. W końcu ta brytyjska produkcja jest skierowana właśnie do dzieci w wieku przedszkolnym. To cykl krótkich filmów animowanych, których główną bohaterką jest oczywiście Świnka Peppa i jej rodzina oraz przyjaciele. Każdy odcinek opowiada inną sytuację z życia małej, wesołej świnki. Na szczególną uwagę zasługuje jej młodszy brat Jacek, który często zachowuje się niewłaściwie. Stwarza to okazję do wprowadzenia w bajce wątku wychowawczego. 

Czego uczy Świnka Peppa?

  • Normalności. Pokazuje świat zwierzątek, które mają swoje przyzwyczajenia, wady i zalety. Mama Świnka upomina swoje dzieci, ale robi to w sposób prosty. W tej bajce nie ma miejsca na agresję. Bohaterowie są zazwyczaj pogodnie nastawieni do codzienności. 
  • Pracowitości. Najbardziej pracowitym bohaterem jest Pani Królik. W każdym odcinku pracuje w innym zawodzie. Raz jest bibliotekarką, raz ratownikiem, innym razem kieruje pociągiem, a także sprzedaje lody. Kobieta, która potrafi wszystko.
  • Pilnowania zabawek. Mama Świnka powtarza wciąż, że zabawek trzeba pilnować, żeby ich nie zgubić. A Peppa wciąż zapomina o swoim misiu. To go zostawi w domu, innym razem na lotnisku albo na pikniku. Mała gapa... Może w końcu Peppa nauczy się pilnować swoich zabawek?
  • Każdy popełnia błędy. Tata Świnka wciąż popełnia gafy. Ale Mama Świnka przychodzi z pomocą. Z czułością tłumaczy mu, co zrobił nie tak.

Zabawki z serii Świnka Peppa

Choć bajka o małej, zabawnej śwince i jej braciszku należy do kanonu ulubionych animacji przedszkolaków, to jednak mądry rodzic wie, że należy ograniczać dzieciom czas spędzony przed telewizorem. Co więc począć, gdy nasza pociecha nie chce odejść od ekranu? Podarować jej zabawki z serii Świnka Peppa. Mamy tu do wyboru szeroką gamę figurek postaci z bajki, takich jak: Peppa, Jacek, Mama Świnka, Tata Świnka, Madame Gazella czy Pies Danny. Oczywiście dostępne w różnej konfiguracji, również w zestawach z charakterystycznymi budynkami z bajki. Można ofiarować dziecku domek Peppy, stację benzynową czy szkołę. Uzupełnieniem mogą być pojazdy, takie jak wóz dostawczy czy pociąg. Wszystko zależy od upodobań naszego malucha. Chłopcy zapewne chętniej zabawią się samochodem czy stacją benzynową, dziewczynki będą wolały domek Peppy czy klasę Peppy i Madame Gazellę. Chociaż nie jest to regułą. Na pewno doskonałym prezentem dla dziecka interesującego się tą popularną bajką będą zabawki z serii Świnka Peppa. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.