Wczytuję dane...

Sylvanian

W sklepie MAMPO zdajemy sobie sprawę, że jakość odgrywa kluczową rolę w przypadku zabawek dla dzieci. Ich bezpieczeństwo jest najważniejsze, toteż zawsze dokładamy wszelkich starań do gruntownej i rygorystycznej selekcji naszych dostawców. Dzięki temu masz pewność, że zabawki z serii Sylvanian dostępne w tej kategorii spełniają wszelkie wymagania jakościowe, posiadają wszelkie konieczne certyfikaty bezpieczeństwa oraz pochodzą od renomowanych producentów. A przy tym są niesamowite!

Sylvanian Families Swojska cukierenka to bardzo ładna i wpadająca w oko zabawka, przedstawiająca manufakturę wyrobów cukierniczych. Duża witryna, w połączeniu z trójkątnym dachem wywołują niezapomniane wrażenie - zestaw ten jest po prostu bardzo ładny.  Dostępne są w nim także ciasta, torty i ciasteczka, które przyozdobić możemy w najróżniejszy sposób, codziennie tworząc coś nowego. Zabawa nie ma końca, a dodatkowo urozmaicają ją możliwości personalizacji ustawień kuchni, na przykład ruchoma lada. W zależności od asortymentu przewidzianego na dany dzień, naszą wymarzoną cukiernię Sylvanian udekorujemy w wyjątkowy sposób, codziennie inaczej! Zaopatrując się dodatkowo w zestaw "Sylvanian dekoracje kuchenne", poszerzymy ofertę cukierni o jeszcze więcej przysmaków. Swojska cukierenka w zestawie zawiera figurkę mamy Pudel, pełniącą rolę właścicielki cukierni. 

A co w przypadku, gdy chcemy do naszej wyjątkowej cukierni zaprosić gości? Wtedy z pomocą przychodzi zestaw Sylvanian Families Rodzina pudli. Jest to cała rodzina pudli, którymi możemy poruszać - ruchome są głowy, ręce i nogi, zabawa nimi jest więc pierwszorzędna. Cztery figurki pudli stanowią świetną ekipę, pełną sympatycznych postaci - mamy pudel, taty pudla, syna i córkę - także pudli! Jeżeli nadal uważamy, że jest to niewystarczająca liczba osób, serdecznie zachęcamy do zaopatrzenia się w zestawy dziecko pudli, a także bliźniaki pudli.

Kiedy już zdobędziemy wszystkie pudle, nadchodzi czas na Sylvanian Families: Rodzina kotków perskich. Koty perskie od zawsze przyjaźniły się z pudlami, odwiedzając się niemal codziennie. Dodatkowe zestawy: dziecko kotków perski oraz bliźniaki kotków perskich, zapewnią jeszcze większe ilości niesamowitej frajdy!

Obydwie rodziny bez żadnego problemu pomieścimy w zestawie Sylvanian Families Miejski domek z oświetleniem. Pięć wyjątkowych pokoi na dwóch piętrach umożliwi umieszczenie w nich wszystkich akcesoriów dla rodzin Sylvanian. Dzięki oświetleniu, domku będziemy mogli używać również w nocy. Polecamy połączenie go z zestawem Przytulny domek wiejski.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.