Wczytuję dane...

Torby

Szkolna torba i plecak to dla dziecka bardzo istotny element szkolnej wyprawki. To do niej schowa zeszyty, książki piórnik i drugie śniadanie. Również mniejsze torebki szczególnie dla dziewczynek mogą przydać się podczas szkolnych wyjść czy na rodzinny spacer. Szeroka oferta szkolnych toreb sprawi, że znajdziemy produkt spełniający nie tylko wymagania praktyczne, ale także trafiający w upodobania dziecka. Dostępne w wielu wariantach kolorystycznych umilą czas szkolnej wycieczki i pobytu w szkole.

Czytaj dalej...

Wśród rodzajów toreb szkolnych możemy wyróżnić:

- Torby sportowe- są bardzo praktycznym wyborem, jeśli zajdzie potrzeba spakowania akcesoriów na zajęcia dodatkowe np. na basen, trening piłki nożnej, czy zajęcia taneczne. Dziecięce modele zostały zaprojektowane tak, by pasek nie był za długi, a sama torba nie za duża. 

- Torby na ramię- to najbardziej wskazane torby do użytku szkolnego. Dostępne w wielu wzorach pozytywnie nastrajają dziecko do nauki. 

- Torebki- niewielkie, najmniejsze w zestawieniu. Przeznaczone przede wszystkim dla dziewczynek. Dostępne w żywych kolorach, z nadrukowanymi postaciami z bajek na pewno będą cieszyły oko i będą stylowym dodatkiem do stroju każdej młodej damy.

Wybór torby dla dziecka

Odpowiednio dobrana torba szkolna, dobrze dopasowana, będzie równie wygodna, jak plecak. Regulowany pasek dostępny w większości modeli umożliwia dostosowanie do indywidualnych gabarytów i preferencji dziecka.

Pozwólmy dziecku uczestniczyć w wyborze nie tylko ze względu na to, że trzeba dopasować rozmiar. Radość wyboru spośród wielu dostępnych wzorów i kolorów kształtuje gust dziecka i pewność siebie.

Przed zakupem warto zwrócić uwagę czy interesujący nas produkt posiada wewnętrzne przegrody. Są one szczególnie użyteczne, jeśli torba ma być przeznaczona do użytku codziennego, czyli do szkoły. Dziecko dzięki temu będzie mogło uczyć się układania i praktycznego organizowania swoich rzeczy, jednocześnie poszczególne przedmioty będą łatwiej dostępne. Dla starszych dzieci przydatna może być przegroda na laptopa. Ponadto oddzielenie napojów i jedzenia od książek jest na pewno bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Torba sportowa natomiast powinna być na tyle pojemna, by bez problemu zmieścić buty, strój na zmianę i butelkę wody. Dobrze jest, gdy posiada przynajmniej dwie przegrody.

Powinniśmy także zwracać uwagę na bezpieczeństwo naszej pociechy. Dobrze jest, aby torba lub plecak posiadał odblaski. Jeśli zaś interesujący nas model owego nie posiada, to koniecznie powinniśmy zaopatrzyć się w niego samodzielnie. Przytwierdzony do torby zwiększy widoczność dziecka na drodze podczas pochmurnych dni i po zmroku.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.