Wczytuję dane...

Tornistry

Najważniejszym produktem dla każdego ucznia jest tornister. Noszony na plecach nie powoduje wady postawy w przeciwieństwie do toreb, jest stabilny i funkcjonalny. Na stronie naszego sklepu internetowego MAMPO prezentujemy bardzo bogatą ofertę skierowaną do najmłodszych uczniów.

Czytaj dalej...


Są to niezwykle kolorowe - inspirowane bajkami dla dzieci – tornistry. Tornistry z naszej oferty to produkty zalecane przez lekarzy ortopedów – ich specjalnie opracowana konstrukcja pozwala na zachowanie właściwej postawy u dziecka. Tornistry są bardzo lekkie, posiadają kilka przydatnych kieszonek, główna komora, przedzielona przekładką zamykana jest na bardzo proste zapięcie zatrzaskowe. Usztywnione plecy gwarantują dobre przyleganie produktu do sylwetki dziecka i niejako wymuszają wyprostowaną postawę, szerokie regulowane szelki zapewnia stabilizację tornistra, a usztywniony spód ułatwi ustawiane go na ziemi.

Nowoczesne wzornictwo, szeroki wachlarz kolorów

Prezentowane tornistry mają nowoczesne wzornictwo, są bardzo kolorowe i estetycznie wykonane. Do niektórych modeli dołączony jest piórnik i worek na zmienne obuwie – wszystkie części stanowią jeden piękny i funkcjonalny komplet, a ze względu na ogromną różnorodność wzorów i kolorów, z pewnością każde dziecko znajdzie swój idealny tornister.

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą i zapraszamy na z pewnością udane zakupy.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.