Wczytuję dane...

Tory kulkowe

Z pewnością każde dziecko szuka okazji do zabawy. Idealna zabawa powinna być kreatywna, pełna kolorów i ruchu. Doskonałym pomysłem może być zabawa w kulki. Co jeśli damy dziecku do zabawy tory kulkowe? To doskonały pomysł na świetną zabawę. Tory kulkowe mają mnóstwo zastosowań i opcji.

Mały budowniczy

Podczas zabawy torami kulkowymi dzieci mogą same tworzyć swoje własne zjeżdżalnie, kolumny, spirale czy mosty. Nic ich nie ogranicza, mają dowolne pole manewru. Korzystając z wielu elementów mogą ziścić najbardziej skrywane pomysły i przekuwać je w małe dzieła sztuki. Nawet jeśli początkowo pomysły nie do końca wychodzą tak jak zaplanowano, z czasem wszystko się poprawi. Zabawka rozbudza u dziecka kreatywność i chęć dalszej zabawy. Dziecko nauczy się również projektowania oraz pozna prawa fizyki. Wielką zaletą jest rozwój sposobu myślenia dziecka. Dąży ono w kierunku przyczynowo-skutkowym. Istnieją różne rodzaje zestawów. Są prostsze, z mniejszą ilością elementów oraz mniejszym poziomem trudności. Dla starszych dzieci przeznaczone zostały te bardziej skomplikowane i zawiłe. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych! 

Z czego składa się zestaw?

W zestawie torów kulkowych przeważają drewniane elementy. Z drewna kauczukowego stworzone zostały elementy, po których toczą się kulki, natomiast plastikowe klocki podporowe stabilizują nasze tory. W zestawach można też znaleźć dodatkowe elementy, urozmaicające zabawę oraz ruch naszej kulki. Istnieje możliwość budowy wielu mniejszych torów, jednak prawdziwa zabawa zaczyna się, gdy połączymy razem wszystkie tory. Możemy wówczas poznać wszystkie opcje drzemiące w naszej zabawce. 

Bezpieczna zabawka

Tory kulkowe wywodzą się z Tajlandii. Stworzone zostały z drewna kauczukowego. Do ich produkcji używano jedynie nietoksycznych, bezpiecznych farb, lakierów oraz barwników. Każde opakowanie zestawu składa się w 70% z papieru uzyskanego z recyklingu. Warto pamiętać, że tory kulkowe powinny być wykorzystywane do zabawy dopiero od 3 roku życia. Produkt posiada oznaczenie Unii Europejskiej - CE, które potwierdza zgodność z dyrektywami europejskimi. 

Mnogość barw i radości

Już od kilku lat kolorowe zestawy torów kulkowych cieszą się ogromną popularnością. Wiele dzieci sięga w sklepie właśnie po nie, ponieważ są kolorowe i ciekawe. Przede wszystkim są nieznanym dziecku produktem, co pobudza w nich zaintrygowanie. Walor edukacyjny to dodatkowy atut nietypowej zabawki. Zwłaszcza dla dziecka, które dopiero zaczyna poznawać świat. 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.