Wczytuję dane...

Wózki

Bezpieczeństwo i wygoda Państwa dziecka są dla nas najważniejsze. Aby zapewnić mu jak najwięcej przyjemności podczas spacerów polecamy zapoznanie się z naszą ofertą wózków dziecięcych.

W celu zapewnienia wysokiej jakości i wytrzymałości w użytkowaniu, w asortymencie sklepu znajdą Państwo wyłącznie produkty uznanych producentów. Wózki charakteryzuje ogromna dbałość o wykończenie, funkcjonalność i trwałość w połączeniu z atrakcyjną ceną. Materiały i tkaniny użyte do produkcji wózków posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa, dlatego spełniają wszelkie normy.

Czytaj dalej...

W ofercie znajdują się wózki typu: gondola, spacerowe a także dostawki dla większych dzieci wraz z siedziskiem. Wszystkie produkty zostały zaprojektowane z uwzględnieniem dziecięcej ergonomii i komfortu. Poszczególne modele zostały obszernie opisane tak, aby łatwo było dopasować odpowiedni wózek do kategorii wagowej czy wieku dziecka. Aby wybrać odpowiedni egzemplarz należy kierować się także swoimi potrzebami. To rodzice, jako kierujący tym wielozadaniowym pojazdem powinni określić swoje oczekiwania co do cech i funkcji wózka.

Jeżeli zależy Państwu na produkcie uniwersalnym, zdecydowanie należy postawić na wyrób dostosowany do użytkowania w każdą porę roku. W tym celu polecamy wózki z ochronnymi osłonkami na nóżki do stosowania w chłodniejsze dni. Do wyprawy na zakupy przyda się z pewnością wyposażenie w postaci kosza do spakowania sprawunków czy też napoju i przekąski dla dziecka. Większość modeli wyposażona jest również w ochronną folię przeciwdeszczową, jako uzupełnienie daszku nad głową.

Nie bez znaczenia będzie także regulacja oparcia w przypadku, gdy podczas spaceru dziecko zaśnie w wózku - z pewnością będzie mu wygodniej w pozycji leżącej w czasie drzemki. Wygodę w użytkowaniu zapewnia także odpowiednia amortyzacja kół, ich skrętność, czy możliwość pompowania. Wózki w naszym asortymencie mają także kluczowe dla zachowania bezpieczeństwa pasy zabezpieczające i hamulce nożne.

Specjalizujemy się w dostawie wózków spacerowych, jednak jesteśmy elastyczni i wychodząc na przeciw potrzebom klienta, staramy się zrealizować każde życzenie i zamówienie.

Służymy radą i pomocą w przypadku wątpliwości związanych z wyborem odpowiedniego produktu. Zaufało nam już tysiące klientów, dlatego wierzymy, że także Państwo znajdą wśród przedstawionych wózków ten idealny dla swojego Maluszka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, którą systematycznie aktualizujemy.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.