Wczytuję dane...

Dla chłopców

Oferujemy atrakcyjne zabawki dla chłopców, które rozwijają, uczą i przede wszystkim cieszą. Specjalnie dla chłopców wyodrębniliśmy kategorię zabawek, które cieszą się największą popularnością.

Wyjątkowe samochody, wyposażone w dodatkowe funkcje zachwycą każdego chłopca

Czytaj dalej...

Zdalnie sterowane samochody, wyścigówki, modele do samodzielnego złożenia to marzenie każdego chłopca. Kto nie chciałby "przejechać się" samochodem Batmana, w bohaterski sposób ocalić ofiary pożaru, docierając na miejsce okazałym modelem wozu strażackiego, lub udać się w pełen emocji pościg za złodziejaszkiem, superszybkim radiowozem? Odpowiedź jest prosta: wszyscy!

Twoje dziecko jest zachłanne na nowe wrażenia? Podaruj mu samochód specjalny lub kolejkę z pociągiem

Największą frajdę sprawiają dodatki i dodatkowe funkcje. Samochody do zadań specjalnych znajdujące się w asortymencie naszego sklepu, robią wrażenie nawet na dorosłych. W ofercie, którą przygotowaliśmy specjalnie dla chłopców, znajdują się między innymi:

      • koparka, ciężarówka i spychacz Boba Budowniczego,

      • Gigant Truck Traktor,

      • śmieciarki, betoniarki i zamiatarka wydająca charakterystyczny dźwięk,

      • super baza lotnicza,

      • drewniany samolot,

      • zestaw Dino Trux,

      • pociągi,

      • kolejki

Garaż-oczywistym prezentem dla małego fana motoryzacji

Garaż jest obowiązkowym obiektem, który powinien znaleźć się w posiadaniu każdego kierowcy. Chłopiec będzie mógł porządkować swoje zabawki i po zabawie, każdorazowo parkować w garażu. W ofercie posiadamy również między innymi: atrakcyjne tory wyścigów samochodowych, zaawansowane myjnie samochodowe, poziomowe parkingi, remizy strażackie i zdalnie sterowany dźwig.

Atrakcyjne wyrzutnie i bezpieczne pistolety gwarantem udanej zabawy

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również pistolety na miękkie pociski i rzutki, Tor Szybka Strzała z Angry Birds, wyrzutnię samolotów, wyrzutnie na kule i kusze, katapultę, wieżę czarnoksiężnika ze smokiem i pistolet kosmiczny z maską.

Pokaż swojemu dziecku świat robotyki i automatyki i zadbaj o podstawowe wyposażenie każdego majsterkowicza

Dzieci od najmłodszych lat interesują się mechanizmami rządzącymi światem automatyki i robotyki. Pytanie: "Tato, mamo, ale jak to działa?"- zna chyba każdy rodzic. Świetnym sposobem na poszerzenie dziecku horyzontów jest zakup zaawansowanych zabawek, z cyklu Edukacyjne Laboratorium Robotyki lub posiadającego liczne funkcje robota. Postaraj się również o to by Twój majsterkowicz miał nad czym pracować, zaopatrując go, np. w Warsztat Małego Majsterkowicza i Laboratorium Mechaniki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.