Wczytuję dane...

Zwierzątka

Twoje dziecko marzy o kudłatym przyjacielu? Garnie się do wszystkich napotkanych kotów, psów, ptaszków i uwielbia naśladować wydawane przez nie odgłosy? Mogłoby godzinami przyklejać nosek do szyby sklepu zoologicznego? Jeśli odpowiedzi są twierdzące, to jesteś we właściwej kategorii. Znajdziesz tutaj interaktywne zwierzątka do kochania, przytulania i pielęgnacji, które pomogą Twojemu dziecku uczyć się otaczającego je świata.

Dobra zabawa to bezpieczna zabawa

Czytaj dalej...

Oferujemy wysokiej jakości zabawki, wykonane z dbałością o szczegóły, w pięknej, przyciągającej wzrok i pobudzającej wyobraźnię kolorystyce. Zabawki z naszej oferty wydają odgłosy, poruszają się, reagują na konkretne polecenia i czynności, mówią, śpiewają a nawet uczą liczyć. Maluchy to doskonali odkrywcy i uwielbiają funkcje, które bawiąc rozwijają dodatkowe umiejętności.
Zabawki z tej kategorii to świetna stymulacja zmysłów dziecka, pobudzająca jego rozwój psychofizyczny. Dla Twojego dziecka to obietnica świetnej zabawy, a dla Ciebie - gwarancja, że będzie ona bezpieczna.

Dla każdego coś radosnego

Interaktywne zwierzaki to radość dla pociechy na każdym stopniu rozwoju. Światło, kolor, dźwięk, struktura - te funkcje uszczęśliwią najmniejsze dzieci wspierając ich rozwój sensoryczny, tak istotny w poznawaniu otaczającego go świata. Trochę później rodzice docenią zabawki poruszające się, które naturalnie, bazując na ciekawości smyka pobudzą go do raczkowania czy chodzenia. Będą też odpowiednie, kiedy w życiu Twojego dziecka pojawi się chęć zaopiekowania się zwierzęciem. Zajmowanie się interaktywną zabawką - czesanie, karmienie, zabawa, wyrabianie poczucia obowiązku w maluchu - może stanowić doskonałe przygotowanie do zaadoptowania prawdziwego zwierzęcia, które jest marzeniem wielu dzieci. Nawet najmłodsze maluchy mogą w ten sposób rozwijać swoją empatię, troskliwość, odpowiedzialność i przyswajać zasady przyjęte w rodzinie i społeczeństwie. A wszystko to z uśmiechem od ucha do ucha!
Pluszaki często są pierwszymi przyjaciółmi - zaspokajają potrzebę bliskości, dają poczucie bezpieczeństwa, Warto wzmocnić te uczucia poprzez inspirującą interakcję. 

Bo fantazja jest od tego...

... aby bawić się na całego! W naszej ofercie znajdziesz nie tylko zwierzątka domowe takie jak popularne pieski i kotki, ale także interaktywne postaci fantastyczne, które pobudzą wyobraźnię Twojej pociechy, pokażą, że fantazja nie zna granic i zmienią dzieciństwo w bajeczną przygodę.  
Dzięki rozbudowanym funkcjom zabawie nie ma końca i Twój maluch nie będzie miał czasu na nudę.

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.