Wczytuję dane...

Zwierzątka pozostałe

W życiu każdego dziecka przychodzi taki moment, kiedy zaczyna chodzić i mówić. Każdy rodzic z uśmiechem pomaga dziecku się rozwijać i wspiera jego rozwój. Praca i zabawa z dzieckiem pomaga maleństwu rozwinąć jego umiejętności i stawać się bardziej samodzielnym. Naukowcy dowiedli, że to zwłaszcza kolor i ruch najbardziej wpływają na dziecko. Im żywsza barwa, tym lepsza reakcja dziecka na nią. Ruch również sprawia, że dziecko chce powtórzyć sytuację. Obecnie tworzy się wiele zabawek interaktywnych, których celem jest nie tylko zabawa, ale także dbanie o prawidłowy rozwój maluszka. Są przy tym bardzo kolorowe i ciekawe, zatem dziecko z pewnością nie będzie się z nimi nudzić.

Czytaj więcej...

Zabawki, które uczą

Istnieje bardzo wiele zabawek interaktywnych. Najpopularniejsze przybierają kształt zwierzątek. . Do wyboru są kucyki, misie, koty, króliki czy nawet dinozaury! Nie ma żadnych ograniczeń, każda zabawka została stworzona tak, aby być bezpieczną dla dziecka. 
Jedną z ciekawszych zabawek jest kucyk interaktywny Pony, który uczy dziecko mówić. Baby Pony jest nieduży, biały z kolorowym ogonem i innymi dodatkami, które pobudzają wyobraźnię dziecka. Nałożono na niego specjalne wałeczki, które wydają odgłosy, gdy nimi zakręcimy. Dzięki temu dzieci mogą posłuchać muzyki, posłuchać odgłosów konia czy też naśladować mowę. Ogon oraz grzywa zostały stworzone z miękkich materiałów.

Rozwijaj kreatywność dziecka

Wśród propozycji rozwijających dziecko trzeba także wyróżnić interaktywnego dinozaura. Dziecko może go zbudować od podstaw oraz dopasować do swojego gustu. Czytelna instrukcja ułatwi zadanie. Z pewnością to dobry pomysł na spędzenie kilku godzin z dzieckiem. Taka zabawa nie tylko rozwija, lecz również buduje więź między dzieckiem a rodzicem. Po wybudowaniu dinozaura może on nawet skakać, a wszystko dzięki wbudowanemu silniczkowi. Wystarczy podać dinozaurowi jego przysmak, a zacznie się ruszać. Naklejki dołączone do zestawu pozwalają stworzyć dinozaura na miarę potrzeb dziecka. Dodatkową atrakcją jest akt urodzenia zwierzaka, który dziecko może samodzielnie wypełnić. Jeśli nie potrafi rodzic może mu w tym pomóc, bądź zachęcić w ten sposób do nauki pisania. 

Bezpieczne zabawki

Każda z interaktywnych zabawek jest bezpieczna oraz przetestowana. Pozwala rozwinąć ukryte zdolności dziecka i nauczyć je czegoś nowego, co może mu się przydać w przyszłości. Kolorowe zabawki rozbudzą wyobraźnię, zaś elementy stworzone z bezpiecznych materiałów nie zrobią mu krzywdy. Z całą pewnością zabawa z użyciem zwierzątek interaktywnych będzie bardzo udana! 

Niestety nie znaleziono produktu!

1. Sprawdź poprawność zapytania i spróbuj ponownie.
2. Ogranicz szukane słowa do jednego lub dwóch.
3. Podaj ogólną nazwę produktu, którego szukasz. Później będziesz mógł ograniczyć wyniki wyszukiwania korzystając z zaawansowanych filtrów.